Gates D136
D136 HI-POWER II BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20084404 |
| Product line | CTSPL D136 |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via D136)
| Profile | D (classical) |
| Top width | 32 mm |
| Depth | 19 mm |
| Length | 136" (3454.4 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |