Gates C134
C134 HI-POWER II BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20042229 |
| Product line | C134 HY-T PLUS |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via C134)
| Profile | C (classical) |
| Top width | 22 mm |
| Depth | 14 mm |
| Length | 134" (3403.6 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |