Gates C127
C127 HI-POWER II BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20084373 |
| Product line | CTSPL C127 |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via C127)
| Profile | C (classical) |
| Top width | 22 mm |
| Depth | 14 mm |
| Length | 127" (3225.8 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |