Gates B76
B76 HI-POWER II BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20042094 |
| Product line | B76 HY-T PLUS |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via B76)
| Profile | B (classical) |
| Top width | 17 mm |
| Depth | 11 mm |
| Length | 76" (1930.4 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |