Gates B200
B200 HI-POWER II BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20084342 |
| Product line | CTSPL B200 |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via B200)
| Profile | B (classical) |
| Top width | 17 mm |
| Depth | 11 mm |
| Length | 200" (5080 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |