Gates AX94
AX94 TRI-POWER BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20039532 |
| Product line | AX94 TORQUE-FLEX |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via AX94)
| Profile | AX (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 94" (2387.6 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |