Gates AX91
AX91 TRI-POWER BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20039530 |
| Product line | AX91 TORQUE-FLEX |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via AX91)
| Profile | AX (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 91" (2311.4 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |