Gates AX81
AX81 TRI-POWER BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20039520 |
| Product line | AX81 TORQUE-FLEX |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via AX81)
| Profile | AX (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 81" (2057.4 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |