Gates AX63
AX63 TRI-POWER BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20039502 |
| Product line | AX63 TORQUE-FLEX |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via AX63)
| Profile | AX (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 63" (1600.2 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |