Gates A94
A94 HI-POWER II BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20042019 |
| Product line | A94 HY-T PLUS |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via A94)
| Profile | A (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 94" (2387.6 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |