Gates A91
A91 HI-POWER II BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20042016 |
| Product line | A91 HY-T PLUS |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via A91)
| Profile | A (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 91" (2311.4 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |