Gates A124
A124 HI-POWER II BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20096879 |
| Product line | CTSPL A124 |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via A124)
| Profile | A (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 124" (3149.6 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |