Gates A104
A104 HI-POWER II BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20084321 |
| Product line | CTSPL A104 |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via A104)
| Profile | A (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 104" (2641.6 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |