Gates A103
A103 HI-POWER II BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20042026 |
| Product line | A103 HY-T PLUS |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via A103)
| Profile | A (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 103" (2616.2 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |