Gates 4L680
4L680 TRUFLEX V-BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20738021 |
| Product line | 4L680 FHP |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via 4L680)
| Profile | 4L (fhp) |
| Top width | 12.7 mm |
| Depth | 7.9 mm |
| Length | 68" (1727.2 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |