Dayco CX81
CX81 INDSTRL V-BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20039654 |
| Product line | CX81 TORQUE-FLEX |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via CX81)
| Profile | CX (classical) |
| Top width | 22 mm |
| Depth | 14 mm |
| Length | 81" (2057.4 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |