Dayco CX72
CX72 INDSTRL V-BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20039651 |
| Product line | CX72 TORQUE-FLEX |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via CX72)
| Profile | CX (classical) |
| Top width | 22 mm |
| Depth | 14 mm |
| Length | 72" (1828.8 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |