Dayco CX68
CX68 INDSTRL V-BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20039650 |
| Product line | CX68 TORQUE-FLEX |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via CX68)
| Profile | CX (classical) |
| Top width | 22 mm |
| Depth | 14 mm |
| Length | 68" (1727.2 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |