Dayco BX90
BX90 INDSTRL V-BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20039603 |
| Product line | BX90 TORQUE-FLEX |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via BX90)
| Profile | BX (classical) |
| Top width | 17 mm |
| Depth | 11 mm |
| Length | 90" (2286 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |