Dayco AX93
AX93 INDSTRL V-BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20039531 |
| Product line | AX93 TORQUE-FLEX |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via AX93)
| Profile | AX (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 93" (2362.2 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |