Dayco AX76
AX76 INDSTRL V-BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20039515 |
| Product line | AX76 TORQUE-FLEX |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via AX76)
| Profile | AX (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 76" (1930.4 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |