Dayco 5V3150
5V3150 SP WEDGE-REP
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20042623 |
| Product line | 5V3150 HY-T WEDGE |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via 5V3150)
| Profile | 5V (narrow) |
| Top width | 16 mm |
| Depth | 13.5 mm |
| Length | 315" (8001 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |