Dayco 4L390
4L390 UTILITY V-BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20034376 |
| Product line | 84390 Instapower Lawn & Garden Belt |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via 4L390)
| Profile | 4L (fhp) |
| Top width | 12.7 mm |
| Depth | 7.9 mm |
| Length | 39" (990.6 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |