Dayco 4L350
4L350 UTILITY V-BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20034368 |
| Product line | 84350 Instapower Lawn & Garden Belt |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via 4L350)
| Profile | 4L (fhp) |
| Top width | 12.7 mm |
| Depth | 7.9 mm |
| Length | 35" (889 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |