Dayco 4L330
4L330 UTILITY V-BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20034364 |
| Product line | 84330 Instapower Lawn & Garden Belt |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via 4L330)
| Profile | 4L (fhp) |
| Top width | 12.7 mm |
| Depth | 7.9 mm |
| Length | 33" (838.2 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |