Dayco 3VX750
3VX750 INDSTRL V-BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20042504 |
| Product line | 3VX750 HY-T WEDGE |
| Match type | Cross-referenced |
Specifications (via 3VX750)
| Profile | 3VX (narrow) |
| Top width | 9.5 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 75" (1905 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |