Carlisle AX92
AX92 CARLISLE COG BELT
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20084334 |
| Product line | CTSPL AX92 |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via AX92)
| Profile | AX (classical) |
| Top width | 13 mm |
| Depth | 8 mm |
| Length | 92" (2336.8 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |