Carlisle 5VX650
5VX650 POW WEG COG BEL
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20042579 |
| Product line | 5VX650 HY-T WEDGE |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via 5VX650)
| Profile | 5VX (narrow) |
| Top width | 16 mm |
| Depth | 13.5 mm |
| Length | 65" (1651 mm) |
| Construction | Notched (cogged) |