Carlisle 5V750
5V750 POW WEG BELTS
Continental Equivalent
| Continental SKU | 20042558 |
| Product line | 5V750 HY-T WEDGE |
| Match type | Primary equivalent |
Specifications (via 5V750)
| Profile | 5V (narrow) |
| Top width | 16 mm |
| Depth | 13.5 mm |
| Length | 75" (1905 mm) |
| Construction | Wrapped (smooth) |